نظرات و پیشنهادات نقشه سایتپرسش های متداولEnglish
صفحه اصلی > سازمان در یک نگاه > بیانیه سطح توافق خدمات 

 

بیانیه سطح توافق خدمات در پورتال سازمان توسعه تجارت ایران

هدف از این توافقنامه سطح خدمت این است که به منظور ارائه با کیفیت خدمات ارائه شده توسط سازمان توسعه تجارت ایران برای خدمت گیرندگان مورد توافق قرار گیرد.

این بیانیه، سطح توافق دو جانبه در خصوص این خدمات، روش‌های نظارت و مسئولیت‌های این سازمان را در صورت لزوم مشخص می‌کند.

* پورتال سازمان توسعه تجارت ایران امکان ثبت نظرات و پیشنهادات، شکایات و نیز  نظرسنجی از میزان همکاری کلیه دفاتر سازمان را برای متقاضیان گرامی در قالب خدمات الکترونیکی فراهم نموده است.

* جهت رفاه حال بازدیدکنندگان  و به منظور ارائه خدمات الکترونیکی، درگاه میز الکترونیک خدمات سازمان توسعه تجارت ایران راه اندازی گردیده است.

* برای ارتباط با ریاست سازمان بخشی تحت عنوان ارسال پیام به ریاست کل، و برای برقراری ارتباط با معاونین، مدیران کل، مشاوران و بازرسان سازمان بخش تماس با ما فراهم شده است.

* مشخصات تماس دبیران و کارشناسان ذیربط در هر یک از حوزه های کالا-خدمت و کشوری بخش میزهای کالا-خدمات و کشور قابل مشاهده می باشد.

* با توجه به ضرورت ارتباط دو سویه و تسریع در فرآیند پاسخگویی به نیازهای اطلاعاتی مخاطبین و نیز بهره گیری از خدمات اطلاعات تجاری، امکان برقراری ارتباط مستقیم با دفاتر و مدیریت های تخصصی بخش راهنمایی، مشاوره و اطلاع رسانی فراهم شده است.

 *پورتال سازمان توسعه تجارت ایران به صورت تمام وقت در دسترس بوده و در صورت بروز هر گونه اشکال و نقص فنی،به متقاضیان اطلاع رسانی می گردد.